nabytektop24.cz

Nordic Design Černé kovové závěsné světlo Cattus 2

Nordic Design Černé kovové závěsné světlo Cattus 2 je moderní a elegantní doplněk pro váš interiér. Tento kvalitní kousek z kategorie svítidel se hodí do každé místnosti a dodá jí útulnou atmosféru. Objednejte si ho ještě dnes a užijte si krásné osvětlení!
EAN: 3010000023265
Nordic Design Černé kovové závěsné světlo Cattus 2
Do obchodu »
Značka: Nordic Design
5 626

Závěsné svítidlo Cattus je skvělým příkladem toho, že i s tak jednoduchou a zdánlivě nenápadnou formou, jakou je koule, lze vytvořit mistrovský designový kousek. Lampa Cattus vypadá skvěle zavěšená jak samostatně, tak ve větší skupině a je z čeho vybírat, protože tyto lampy se dodávají ve formě 1, 2, 3 a 5 stínidel a ve formě dvojčat s názvem Cattus Twins. Dokonale vyniknou na pozadí tlumených, světlých aranžmá. Hodí se do moderních bytů, dobře vyniknou v minimalistickém prostředí. Osloví každého, kdo má rád originální, zajímavé a originální předměty. Tyto lampy budou hrát skvělou roli nejen v obývacím pokoji, ale také v místech jako jsou hotely či restaurace. Co je důležité – na stylu místností zde nezáleží, protože decentní, ekonomický design lampy z ní dělá naprosto univerzální prvek.

Pozn.: žárovka není součástí balení.

Tip: Na utírání prachu u kovového nábytku nebo kovových částí doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. Pro očištění použijte vlhký hadřík s mýdlovou vodou a otřete dosucha.

Ostatní parametry: Šířka 53 cm. Výška 90 cm. Světelný zdroj 1x E14 max. 60W (není součástí). Materiál Lakovaný kov. Barva Černá. Barva Bílá. Materiál Kov. Materiál Sklo. . . . .