nabytektop24.cz

Nordic Design Černý kovový TV stolek Alonso 120 x 45 cm, pravý

Nordic Design Černý kovový TV stolek Alonso 120 x 45 cm, pravý je stylový a praktický doplněk pro váš obývací pokoj. Uspořádáte na něm nejen televizi, ale i další zařízení a dekorace. Vyrobena z kvalitních materiálů a s precizním zpracováním.
EAN: 3010000026228
Nordic Design Černý kovový TV stolek Alonso 120 x 45 cm
Do obchodu »
Značka: Nordic Design
11 361

Elegantní TV stolek Alonso zaujme svým minimalistickým vzhledem. Celokovové zpracování v černé barvě dodává stolku patřičnou stabilitu a osobitý industriální styl. Díky průřezu můžete do stolku libovolně umístit květinu či cokoliv jiného a vytvořit tak designový prvek ve vašem interiéru. Dalším bonusem je praktická police, kam hravě uložíte váš drobný inventář. Stolek se skvěle hodí do moderních interiérů.

Pozn.: podmínky zakázkové výroby viz Obchodní podmínky

Tip: Na utírání prachu u kovového nábytku nebo kovových částí doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. Pro očištění použijte vlhký hadřík s mýdlovou vodou a otřete dosucha.

Ostatní parametry: Šířka 120 cm. Výška 45 cm. Hloubka 45 cm. Deska Lakovaný kov. Konstrukce Lakovaný kov. Police Lakovaný kov. Barva Černá. Materiál Kov. Materiál podnože Kov. Rozpětí Od 101 do 120 cm. . .