nabytektop24.cz

Nordic Design Černý kovový TV stolek Alonso 170 x 45 cm, pravý

Nordic Design Černý kovový TV stolek Alonso 170 x 45 cm, pravý je ideální volbou pro moderní obývací pokoj. Elegantní design a kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost. Vyberte si tento stylový TV stolek z naší kategorie TV stolků.
EAN: 3010000026280
Nordic Design Černý kovový TV stolek Alonso 170 x 45 cm
Do obchodu »
Značka: Nordic Design
13 685

Elegantní TV stolek Alonso zaujme svým minimalistickým vzhledem. Celokovové zpracování v černé barvě dodává stolku patřičnou stabilitu a osobitý industriální styl. Díky průřezu můžete do stolku libovolně umístit květinu či cokoliv jiného a vytvořit tak designový prvek ve vašem interiéru. Dalším bonusem je praktická police, kam hravě uložíte váš drobný inventář. Stolek se skvěle hodí do moderních interiérů.

Pozn.: podmínky zakázkové výroby viz Obchodní podmínky

Tip: Na utírání prachu u kovového nábytku nebo kovových částí doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. Pro očištění použijte vlhký hadřík s mýdlovou vodou a otřete dosucha.

Ostatní parametry: Šířka 170 cm. Výška 45 cm. Hloubka 45 cm. Deska Lakovaný kov. Konstrukce Lakovaný kov. Police Lakovaný kov. Barva Černá. Materiál Kov. Materiál podnože Kov. Rozpětí Od 151 do 200 cm. . .