nabytektop24.cz

Nordic Design Dubový toaletní stolek Julia 100 x 30 cm II. s černou podnoží

Toaletní stolek Julia s černou podnoží od Nordic Design je ideální volbou pro ty, kteří hledají elegantní a funkční doplněk do svého interiéru. S rozměry 100 x 30 cm a výškou 75 cm nabízí dostatek prostoru pro vaše kosmetické a toaletní potřeby. Dubové dřevo v kombinaci s černou podnoží vytváří moderní a stylový vzhled.
EAN: 3010000012726
Nordic Design Dubový toaletní stolek Julia 100 x 30 cm II. s černou podnoží
Do obchodu »
Značka: Nordic Design
12 190
Popis produktu

Stylový toaletní stolek Julia zaujme svým minimalistickým vzhledem. Díky kombinaci dubového dřeva a černě lakované kovové konstrukce je tento stolek kus nábytku, který nesmí chybět v žádném interiéru, který je zařízený ve skandinávském stylu. Prostorné úložiště je zajištěno praktickou policí. Tento stolek nejlépe umocní jemné barevné odstíny nebo kombinace světlých či tmavých doplňků.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 75 cm. Šířka 100 cm. Hloubka 30 cm. Deska Dubové dřevo. Police Dubové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Černá. Barva Přírodní. Materiál Kov. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. .