nabytektop24.cz

Nordic Design Dubový toaletní stolek Valter s černou podnoží 100×30 cm

Nordic Design Dubový toaletní stolek Valter s černou podnoží 100×30 cm je stylový a praktický doplněk do vaší ložnice. Tento kvalitní toaletní stolek nabízí dostatek prostoru pro vaše kosmetické a osobní potřeby a díky svému modernímu designu se skvěle hodí do každého interiéru. Objednejte si tento elegantní kousek ještě dnes!
EAN: 3010000017646
Nordic Design Dubový toaletní stolek Valter s černou podnoží 100x30 cm
Do obchodu »
Značka: Nordic Design
7 252

Toaletní stolek Valter zastupuje moderní eleganci a nadčasový design. Masivní dubová deska stolu tvoří velmi atraktivní kontrast s lakovanou kovovou konstrukcí. Stolek Valter jemně inspirovaný industriálním stylem skvěle zapadne do moderních a jednoduše řešených interiérů a uspokojí zejména ty, kteří hledají výjimečnou kvalitu a styl.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Šířka 100 cm. Hloubka 30 cm. Výška 75 cm. Deska Dubové dřevo. Podnož Lakovaný kov. Barva Černá. Barva Přírodní. Materiál Kov. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . .