nabytektop24.cz

Nordic Design Modré látkové křeslo Samara

Nordic Design Modré látkové křeslo Samara - pohodlný a stylový kousek do vašeho interiéru. Vyberte si z naší široké nabídky křesel a dopřejte si dokonalý odpočinek.
EAN: 6010000000492
Nordic Design Modré látkové křeslo Samara
Do obchodu »
Značka: Nordic Design
13 322

Ve světě nábytku si křeslo Samara určitě zaslouží ty nejvyšší příčky. V našem interiérovém obchodě takovým produktům říkáme Ostrov odpočinku, na které stojí za to si sednout po náročném dni plného stresu, spěchu a všedních povinností. Sedák společně s područkami a zadní opěrní částí tvoří jeden celek, který doplňuje komfortní polštářový podsedák a opěrný polštář. To vše vám dodá vysoký komfort a pohodlí i při delším sezení. Samara je designový nábytek, který osloví každého znalce klasické podoby. Plná diskrétní elegance, hodí se téměř do každého interiéru. Má také svou smyslnou a komfortní stránku – díky velice příjemnému čalounění a měkké elastické pěně. Křeslo skvěle zapadne do moderních i klasických interiérů.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění či podnože, stáhněte si náš vzorník, popřípadě nás neváhejte kontaktovat

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Zobrazený produkt:
Čalounění – vzorník čalounění skupina 1 – RICH – ET85 Oceán
Podnož – Lakovaný kov

 

Ostatní parametry: Výška 67 cm. Šířka 110 cm. Hloubka 96 cm. Výška sedu 42 cm. Hloubka sedu 60 cm. Čalounění Výběr dle vzorníku. Podnož Lakovaný kov. Barva Modrá. Materiál Látka. Materiál podnože Kov. . .