nabytektop24.cz

Nordic Design Modré látkové křeslo Vinnie

Modré látkové křeslo Vinnie od Nordic Designu je skvělou volbou pro každý interiér. Výrazná barva a moderní design přináší do vašeho domova svěží vzhled a zároveň pohodlí při posezení. Objednejte si toto kvalitní křeslo ještě dnes!
EAN: 6010000047497
Nordic Design Modré látkové křeslo Vinnie
Do obchodu »
Značka: Nordic Design
8 675

Křeslo Vinnie se nechává inspirovat velice oblíbeným retro stylem, který přetváří do jedinečného designu. Čalounění z komfortní látky je doplněno knoflíky, které vytvářejí příjemný designový prvek. Masivní dřevěná podnož zajišťuje perfektní stabilitu a společně s čalouněním a područkami vytváří elegantní spojení. Bude skvělým místem pro vaše chvilky s knížkou nebo šálkem oblíbeného nápoje.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění či podnože, stáhněte si náš vzorník, popřípadě nás neváhejte kontaktovat

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Zobrazený produkt:
Čalounění – vzorník čalounění skupina 0 – RICH – ET85 Oceán
Podnož – přírodní bukové dřevo

Ostatní parametry: Výška 74 cm. Šířka 66 cm. Hloubka 69 cm. Výška sedu 37 cm. Hloubka sedu 36 cm. Čalounění Výběr dle vzorníku. Podnož Bukové dřevo. Dekor podnože Ořech. Barva Modrá. Materiál Látka. Materiál podnože Dřevo. .