nabytektop24.cz

Nordic Design Nízká komoda Skipo II. 88 x 40 cm s dubovým dekorem a bílou konstrukcí

Nordic Design Nízká komoda Skipo II je ideální volbou pro ty, kteří hledají stylový a praktický nábytek. S dubovým dekorem a bílou konstrukcí se dokonale hodí do moderního interiéru. Rozměry 88 x 40 cm jsou dostatečně kompaktní, aby se vešla do menších prostor. Vyberte si tuto kvalitní komodu z naší široké nabídky komod.
EAN: 5904959909610
Nordic Design Nízká komoda Skipo II. 88 x 40 cm s dubovým dekorem a bílou konstrukcí
Do obchodu »
Značka: Nordic Design
10 595

Kolekce modulárních úložných prostor Skipo představuje stylový nábytek, který si jednoduše nakombinujete podle vašich představ. Najdete v ní několik velikostí skříněk, které mohou být využity jako knihovny, komody, noční stolky nebo třeba TV stolky. Zkrátka je použijte tam, kde je potřeba! Spojení dubového dekoru a kovového rámu je nadčasové a skvěle zapadne do minimalistických i industriálních prostor. Tato nízká verze komody Skipo disponuje jednou uzavřenou a jednou otevřenou policí a také praktickou zásuvkou, dostupná je také v černém provedení

Ostatní parametry: Výška 60 cm. Šířka 88 cm. Hloubka 40 cm. Výška podnože 16 cm. Hmotnost 24 kg. Korpus Laminát. Dekor Dub. Konstrukce Lakovaný kov. Barva Přírodní. Materiál Laminát. Rozpětí Do 100 cm. .