nabytektop24.cz

Nordic Design Noční stolek Skipo II. 60 x 45 cm s dubovým dekorem a bílou konstrukcí

Nordic Design Noční stolek Skipo II s dubovým dekorem a bílou konstrukcí je praktickým doplňkem do ložnice. S rozměry 60 x 45 cm se snadno vejde vedle postele a poskytne dostatek prostoru pro knihy, lampu a další drobnosti. Objednejte si ho ještě dnes z kategorie noční stolky.
EAN: 5904959909412
Nordic Design Noční stolek Skipo II. 60 x 45 cm s dubovým dekorem a bílou konstrukcí
Do obchodu »
Značka: Nordic Design
4 515

Kolekce modulárních úložných prostor Skipo představuje stylový nábytek, který si jednoduše seskládáte podle vašich představ. Najdete v ní několik velikostí skříněk, které mohou být využity jako knihovny, komody, noční stolky nebo třeba TV stolky. Zkrátka je použijte tam, kde je potřeba! Spojení dubového dekoru a kovového rámu je nadčasové a skvěle zapadne do minimalistických i industriálních prostor. Noční stolek Skipo je vysoký 60 cm a disponuje prostornou otevřenou policí, dostupný je také v černém provedení. Využít ho můžete také jako odkládací stolek k pohovce nebo ke křeslu.

Ostatní parametry: Výška 60 cm. Šířka 45 cm. Hloubka 40 cm. Hmotnost 10 kg. Korpus Laminát. Dekor Dub. Konstrukce Lakovaný kov. Barva Přírodní. Materiál Laminát. Materiál podnože Kov. . .