nabytektop24.cz

Nordic Design Přírodní konferenční stolek Mountain 50 cm s černou podnoží

Přírodní konferenční stolek Mountain s černou podnoží je ideální volbou pro ty, kteří touží po jedinečnosti a zároveň eleganci. S jeho rozměry 50 cm může být lehce umístěn do jakéhokoli interiéru. Vyberte si tento kvalitní produkt z kategorie konferenčních stolků od Nordic Design.
EAN: 3010000016076
Nordic Design Přírodní konferenční stolek Mountain 50 cm s černou podnoží
Do obchodu »
Značka: Nordic Design
5 873
Popis produktu

Výhodou této řady je jejich jednotný styl. Získáváte tak možnost uspořádat obývací pokoj či kancelář. Konferenční stolek Mountain Dub 50 v industriálním stylu je dalším přírůstkem této řady. Nadchne především svým uhlazeným designem. Sympatické, rovné linky působí elegantním dojmem a určuje tak charakter uspořádaní a disciplínu celé konstrukce, mezitím co dubová deska podtrhne celkový nádech stolku.

Pozn.: podmínky zakázkové výroby viz Obchodní podmínky

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík navlhčený jemným čistícím prostředkem. Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 45 cm. Šířka 50 cm. Hloubka 50 cm. Deska Dubové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . . . .