nabytektop24.cz

Nordic Design Přírodní masivní jídelní stůl Geometric 200×100 cm s bílou podnoží

Přineste do svého interiéru skandinávský styl s jídelním stolem Nordic Design Geometric. Tento masivní stůl s bílou podnoží a rozměry 200x100 cm bude dokonalým místem pro rodinné večeře i hostování.
EAN: 3010000015734
Nordic Design Přírodní masivní jídelní stůl Geometric 200x100 cm s bílou podnoží
Do obchodu »
Značka: Nordic Design
47 807

Nezaměnitelný skvost v podobě dřevěného stolu Geometric se pyšní velice neobvyklým tvarem podnože. Jak již jeho název vypovídá, výrobce čerpal inspiraci v základních geometrických tvarech, které spolu s masivní dubovou deskou v přírodním odstínu tvoří velmi působivou a atraktivní kombinaci. Chcete-li stylově oživit svou jídelnu a vnést do ní opravdu originální prvek, je stůl Geometric tou správnou volbou právě pro vás. 

Pozn.: podmínky zakázkové výroby viz Obchodní podmínky

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Šířka 200 cm. Hloubka 100 cm. Výška 75 cm. Deska Masivní dubové dřevo. Podnož Lakovaný kov. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . . . .