nabytektop24.cz

Nordic Design Přírodní masivní jídelní stůl Tree 120 cm

Nordic Design Přírodní masivní jídelní stůl Tree 120 cm - kvalitní a stylový stůl pro váš jídelní prostor. Vychutnejte si jídlo v příjemném a přirozeném prostředí s tímto elegantním jídelním stolem.
EAN: 3010000012511
Nordic Design Přírodní masivní jídelní stůl Tree 120 cm
Do obchodu »
Značka: Nordic Design
22 832

Čistý, jednoduchý a jemný tvar činí jídelní stůl Tree kandidátem na nejkrásnější kousek nábytku v každé domácnosti. Masivní dubové dřevo a exkluzivní zpracovaní zaručují, že tento krásný stůl se stane ozdobou moderní i klasicky zařízené jídelny či kuchyně. Stůl Tree je k dispozici v několika velikostech, aby vyhovoval individuálním potřebám všech zákazníků.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání. Doporučujeme používat podložky pro horké předměty postavené na desku.

Ostatní parametry: Průměr 120 cm. Výška 73 cm. Deska Dubové dřevo. Podnož Dubové dřevo. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Dřevo. . . . . .