nabytektop24.cz

Nordic Design Přírodní masivní jídelní stůl Tree 90 cm

Přirozená krása a kvalita se snoubí v jídelním stole Tree od Nordic Design. Masivní dřevěný stůl s délkou 90 cm je ideální pro menší prostory. Objednejte si ho ještě dnes a užijte si dokonalou atmosféru při každém jídle.
EAN: 3010000012504
Nordic Design Přírodní masivní jídelní stůl Tree 90 cm
Do obchodu »
Značka: Nordic Design
20 147
Popis produktu

Čistýjednoduchý a jemný tvar činí jídelní stůl Tree kandidátem na nejkrásnější kousek nábytku v každé domácnosti. Masivní dubové dřevo exkluzivní zpracovaní zaručují, že tento krásný stůl se stane ozdobou moderní i klasicky zařízené jídelny či kuchyně. Stůl Tree je k dispozici v několika velikostech, aby vyhovoval individuálním potřebám všech zákazníků.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání. Doporučujeme používat podložky pro horké předměty postavené na desku.

Ostatní parametry: Průměr desky 90 cm. Výška 73 cm. Materiál Dubové dřevo. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Dřevo. . . . . . .