nabytektop24.cz

Nordic Design Přírodní masivní konferenční stolek Mountain s černou podnoží 100×60 cm

Přírodní masivní konferenční stolek Mountain s černou podnoží 100x60 cm od Nordic Designu je ideální volbou pro moderní interiéry. Tento stůl patří do kategorie konferenčních stolků a jeho kvalitní provedení zaručuje dlouhou životnost.
EAN: 3010000016090
Nordic Design Přírodní masivní konferenční stolek Mountain s černou podnoží 100x60 cm
Do obchodu »
Značka: Nordic Design
9 401

Konferenční stolek Mountain v industriálním stylu je dalším přírůstkem řady Mountain. Nadchne především svým uhlazeným designem. Sympatické, rovné linie působí elegantním dojmem a určují tak charakter uspořádaní a disciplínu celé konstrukce, mezitím co dubová deska podtrhne celkový nádech stolku.

Pozn.: podmínky zakázkové výroby viz Obchodní podmínky

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík navlhčený jemným čistícím prostředkem. Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Šířka 100 cm. Hloubka 60 cm. Výška 45 cm. Deska Dubové dřevo. Podnož Lakovaný kov. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . . . .