nabytektop24.cz

Nordic Design Přírodní masivní konferenční stolek Mountain s černou podnoží 140×80 cm

Přirozená krása a elegance se snoubí v konferenčním stole Nordic Design Mountain. Masivní dřevěná deska v kombinaci s černou podnoží vytváří moderní a stylový kus nábytku. Rozměry 140×80 cm jsou ideální pro konferenční místnost nebo obývací pokoj. Objednejte si tento kvalitní konferenční stolek ještě dnes.
EAN: 3010000017080
Nordic Design Přírodní masivní konferenční stolek Mountain s černou podnoží 140x80 cm
Do obchodu »
Značka: Nordic Design
18 839

Konferenční stolek Mountain v industriálním stylu je dalším přírůstkem této řady. Nadchne především svým uhlazeným designem. Sympatické, rovné linie působí elegantním dojmem a určují tak charakter uspořádaní a disciplínu celé konstrukce, mezitím co dubová deska podtrhne celkový nádech stolku.

Pozn.: podmínky zakázkové výroby viz Obchodní podmínky

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík navlhčený jemným čistícím prostředkem. Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Šířka 140 cm. Hloubka 80 cm. Výška 45 cm. Deska Dubové dřevo. Podnož Lakovaný kov. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . . . .