nabytektop24.cz

Nordic Design Přírodní masivní konferenční stolek Valter s černou podnoží 100×100 cm

Přírodní masivní konferenční stolek Valter s černou podnoží 100×100 cm od Nordic Designu je ideální volbou pro vaše pracovní setkání. Vyznačuje se svou kvalitou a moderním designem, který dodá vaší kanceláři skvělý vzhled.
EAN: 3010000017004
Nordic Design Přírodní masivní konferenční stolek Valter s černou podnoží 100x100 cm
Do obchodu »
Značka: Nordic Design
14 077
Popis produktu

Konferenční stolek Valter zastupuje moderní eleganci a nadčasový design. Masivní dubová deska stolu tvoří velmi atraktivní kontrast s černě lakovanou kovovou konstrukcí. Stolek Valter jemně inspirovaný industriálním stylem skvěle zapadne do moderních a jednoduše řešených interiérů a uspokojí zejména ty, kteří hledají výjimečnou kvalitu a styl.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Šířka 100 cm. Hloubka 100 cm. Výška 45 cm. Deska Dubové dřevo. Podnož Lakovaný kov. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . . . .