nabytektop24.cz

Nordic Design Přírodní masivní konferenční stolek Valter s černou podnoží 50×50 cm

Přírodní krása a moderní design se spojují v konferenčním stole Valter od Nordic Design. Masivní dřevěná deska v kombinaci s elegantním černým podnožím vytváří stylový prvek pro vaše obývací prostory. Rozměry 50x50 cm.
EAN: 3010000017035
Nordic Design Přírodní masivní konferenční stolek Valter s černou podnoží 50x50 cm
Do obchodu »
Značka: Nordic Design
5 800

Konferenční stolek Valter zastupuje moderní eleganci a nadčasový design. Masivní dubová deska stolu tvoří velmi atraktivní kontrast s černě lakovanou kovovou konstrukcí. Stolek Valter jemně inspirovaný industriálním stylem skvěle zapadne do moderních a jednoduše řešených interiérů a uspokojí zejména ty, kteří hledají výjimečnou kvalitu a styl.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Šířka 50 cm. Hloubka 50 cm. Výška 45 cm. Deska Dubové dřevo. Podnož Lakovaný kov. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . . . .