nabytektop24.cz

Nordic Design Šedá látková dvoumístná pohovka Alta 172 cm

Nordic Design Šedá látková dvoumístná pohovka Alta 172 cm - elegantní a pohodlná volba pro váš interiér. Vyberte si kvalitní pohovku od renomované značky Nordic Design a užijte si dokonalý relax.
EAN: 6010000073311
Nordic Design Šedá látková dvoumístná pohovka Alta 172 cm
Do obchodu »
Značka: Nordic Design
30 194

Pohovka Alta se nechává inspirovat velice oblíbeným skandinávským stylem, který přetváří do jedinečného designu. Čalounění z komfortní látky je doplněno dvěma řadami knoflíků, které vytvářejí příjemný designový prvek. Masivní dřevěná podnož zajišťuje perfektní stabilitu a společně s čalouněním vytváří elegantní spojení. Skvěle se hodí do všech interiérů a designového prostředí, stejně tak komerčních prostor.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění či podnože, stáhněte si náš vzorník, popřípadě nás neváhejte kontaktovat

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Zobrazený produkt:
Čalounění – vzorník čalounění skupina 1 (základní cena + 19 %) – SPARK MT15 – Bouřkový mrak
Podnož – přírodní bukové dřevo

Ostatní parametry: Výška 102 cm. Šířka 172 cm. Hloubka 85 cm. Výška sedu 42 cm. Čalounění Výběr dle vzorníku. Podnož Bukové dřevo. Barva Šedá. Materiál Látka. Rozpětí pohovky od 151 do 200 cm. Materiál podnože Dřevo. . .