nabytektop24.cz

Nordic Design Set 3 bílých dřevěných konferenčních stolků Tris 40/50/60 cm

Nordic Design Set 3 bílých dřevěných konferenčních stolků Tris 40/50/60 cm - praktické a moderní řešení pro váš obývací pokoj. Využijte různých velikostí a vytvořte si ideální prostor pro posezení s rodinou a přáteli. Kategorie: konferenční stolky.
EAN: 3010000014973
Nordic Design Set 3 bílých dřevěných konferenčních stolků Tris 40/50/60 cm
Do obchodu »
Značka: Nordic Design
11 434

Zajisté se dokážeme všichni shodnout, že konferenční stolek je jedním z nejvíce praktických kousku nábytku vašeho domu. U stolu pijeme ranní kávu a večer dobré víno, čteme noviny, odkládáme věci. Univerzální sada 3 kulatých stolků Tris se vyznačuje především svou praktičností. Rozmístěte je ve svém obývacím či jiném pokoji dle svého uvážení. Dejte najevo svou představivost a projevte tak svoji originalitu. Pro horké předměty doporučujeme používat podložky tomu určené.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 40/50/60 cm. Průměr 40/50/60 cm. Deska Dřevo. Podnož Bíle lakovaný kov. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . . . . .