nabytektop24.cz

Nordic Design Tmavě šedá látková dvoumístná pohovka Emmet Timber 162 cm

Nordic Design Tmavě šedá látková dvoumístná pohovka Emmet Timber 162 cm je ideální volbou pro moderní interiéry. Tato pohovka nabízí pohodlné sezení pro dvě osoby a její elegantní design zaručuje, že se stane středobodem vašeho obývacího pokoje.
EAN: 4010000002733
Nordic Design Tmavě šedá látková dvoumístná pohovka Emmet Timber 162 cm
Do obchodu »
Značka: Nordic Design
23 195

Elegantní dvoumístná pohovka Emmet Timber zaujme svým minimalistickým designem. Jemné látkové čalounění a dřevěná podnož vytváří atraktivní kontrast, který dodává pohovce styl a jedinečnost. Díky příjemnému sedáku se budete vždy cítit pohodlně a komfortně. Pohovka Emmet Timber bude skvělým dominantním prvkem v moderních interiérech.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Pozn.: Zobrazená cena je za základní variantu čalounění (skupina 0)

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění či podnože, stáhněte si náš vzorník, popřípadě nás neváhejte kontaktovat. 

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Zobrazený produkt:
Čalounění – vzorník čalounění skupina 1 – RICH– ET95 Karbon
Podnož – dubové dřevo

Ostatní parametry: Výška 80 cm. Šířka 162 cm. Hloubka 88 cm. Výška sedu 34 cm. Hloubka sedu 58 cm. Čalounění Výběr dle vzorníku. Podnož Bukové dřevo. Barva Šedá. Materiál Látka. Rozpětí pohovky od 151 do 200 cm. Materiál podnože Dřevo. .