nabytektop24.cz

Nordic Living Přírodní dřevěné lehátko Alysia

Nordic Living přináší přírodní dřevěné lehátko Alysia, ideální pro relaxaci na zahradě. Vyrobeno z kvalitního materiálu a s moderním designem, je to skvělá volba pro každého, kdo hledá pohodlné a stylové zahradní lehátko.
EAN: 5708155357776
Nordic Living Přírodní dřevěné lehátko Alysia
Do obchodu »
Značka: Nordic Living
5 209

Lehátko Alysia je charakteristické pro svůj design z přírodního dřeva. Teakové dřevo společně s jeho barevným odstínem dodává lehátku příjemný a decentní vzhled. Příjemným bonusem je možnost nastavitelnosti až do 4 různých pozic, díky čemuž si tak užijete maximální odpočinek. Lehátko se skvěle hodí do venkovního prostředí, zahrad, altánů, apod.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Šířka 60 cm. Hloubka 150 cm. Výška 80 cm. Hmotnost 16 kg. Materiál Týkové dřevo. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Dřevo. . . . .