nabytektop24.cz

Nordic Living Teaková zahradní lavice Benta 140 cm

Teaková zahradní lavice Benta o délce 140 cm od Nordic Living je dokonalým doplňkem pro vaši zahradu. Tento kvalitní kus nábytku je navržen tak, aby odolal vlivům počasí a byl odolný vůči opotřebení. Užijte si pohodlné posezení na této krásné teakové lavici a užijte si krásné okolní přírody.
EAN: 5713917002849
Nordic Living Teaková zahradní lavice Benta 140 cm
Do obchodu »
Značka: Nordic Living
5 606

Zahradní jídelní lavice Benta vás zaujme svým rustikálním zpracováním, které hledá inspiraci v oblasti Provence. Masivní teakové dřevo v příjemném barevném odstínu vás oslní svou elegancí. Skvěle doplní každou zahradu, terasu, stejně tak interiér. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 45 cm. Šířka 140 cm. Hloubka 35 cm. Sedák Lakované teakové dřevo. Podnož Lakované teakové dřevo. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Dřevo. . . . .