nabytektop24.cz

Nordic Living Teakový jídelní stůl Mallorka 200 x 90 cm

Teakový jídelní stůl Mallorka od Nordic Living je ideální volbou pro zahradní posezení s rodinou a přáteli. S rozměry 200 x 90 cm nabízí dostatek místa pro pohodlné stolování. Vyrobena z kvalitního teakového dřeva, které je odolné vůči povětrnostním vlivům a snadno se udržuje.
EAN: 5708155925210
Nordic Living Teakový jídelní stůl Mallorka 200 x 90 cm
Do obchodu »
Značka: Nordic Living
18 404

Jídelní stůl Nordic Living Mallorka je charakteristický svou prostornou deskou stolu a rustikálním designem z teakového dřeva, které dodává stolu jedinečný styl. Dále mezi jeho vlastnosti patří dobrá stabilita. Hodí se spíše do klasických a rustikálně laděných interiérů a exteriérů, na zahradu, terasu apod.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Délka 200 cm. Šířka 90 cm. Výška 75 cm. Materiál Recyklované týkové dřevo. Hmotnost 49,2 kg. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Dřevo. . . . .