nabytektop24.cz

Nordic Living Zlaté kovové stojací zrcadlo Zahrah 150 cm

Nordic Living Zlaté kovové stojací zrcadlo Zahrah 150 cm je dokonalým doplňkem do vašeho interiéru. Elegantní design a kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a spokojenost s vaším novým zrcadlem. Objednejte si ho ještě dnes a užijte si perfektní obraz svého odrazu.
EAN: 5713917018345
Nordic Living Zlaté kovové stojací zrcadlo Zahrah 150 cm
Do obchodu »
Značka: Nordic Living
3 341

Stylové stojací zrcadlo Zahrah od značky Nordic Living zaujme svým výrazným zlatým rámem. Kovový rám ve zlaté barvě vnese do vašeho domova dotek osobité elegance a ozvláštní tím jakékoli zákoutí vašeho domova. Zrcadlo není náročné na prostor a perfektně se hodí do moderních, ale i klasických interiérů.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 150 cm. Šířka 40 cm. Hloubka 2,8 cm. Hmotnost 6 kg. Konstrukce Lakovaný kov. Zrcadlo Sklo. Rozměr balíku 160x50x9 cm. Materiál Kov. Barva Zlatá. . . .