nabytektop24.cz

Office 360 Černá designová kancelářská židle Master A02

Koupit Office 360 Černou designovou kancelářskou židli Master A02 - ideální volba pro každou moderní kancelář. Pohodlné sedadlo a ergonomický design zaručují maximální komfort při práci. Objednejte si ji ještě dnes!
Office 360 Černá designová kancelářská židle Master A02
Do obchodu »
Značka: Office 360
18 102
Popis produktu

Tato kancelářská židle Master A02 nejen s certifikátem jakosti, ale také mnoha oceněními právě za design, je svým anatomickým tvarem a funkcemi vhodná pro ty, kteří u psacího stolu v kanceláři tráví nekonečně dlouhé hodiny. Opěrka hlavy, sedák a opěradlo jsou vyrobeny z kvalitní prodyšné látky. Opěrku lze zafixovat do čtyř pevných poloh, nebo nechat volně k houpání. Plastové opěrky loktů lze rovněž regulovat, i do boku. Regulace výšky je u této židle samozřejmostí u sedáku, opěrky hlavy i opěrky zad. Kříž je vyrobený z lakovaného hliníku.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Ostatní parametry: Výška 117-137 cm. Šířka 68 cm. Hloubka 62 cm. Výška sedu 40-50 cm. Čalounění Látka. Podnož Kov. Barva Černá. Materiál Látka. . . . .