nabytektop24.cz

Office Spot Šedá síťovaná kancelářská židle Wilma

Šedá síťovaná kancelářská židle Wilma je ideální volbou pro moderní pracovní prostředí. Ergonomický design a nastavitelné funkce umožňují pohodlné sezení po celý den. Objednejte si Office Spot Wilma ještě dnes!
Office Spot Šedá síťovaná kancelářská židle Wilma
Do obchodu »
Značka: Office Spot
5 802

S židlí Wilma bude pracovní den rázem o trochu příjemnější. Dopřejte si maximální komfort i při celodenním sezení za monitorem počítače. Celoplastové opěradlo židle je potaženo šedou síťovinou MESH, díky které židle dokonale prodyšná. Na pohodlném měkkém sedáku najdete také síťovinu MESH, tentokrát v černém provedení. Maximální pohodlí je umocněno elegantní a výškově nastavitelnou opěrkou hlavy a polstrovanou bederní opěrkou. Ruce si můžete opřít o plastové opěrky s opěrnou plochou z měkčené pryže. Ty se vám navíc dokonale přizpůsobí nejen výškou, ale jsou také posuvné ve směru sedu. Výškově nastavitelný je také sed židle – o to se postará kvalitní plynový píst. Díky aretačnímu šroubu si navíc můžete nastavit také tuhost pohupu. Se židlí se vám bude snadno pohybovat díky šestiramenné podnoži s plastovými kolečky, která jsou vhodná i na koberec! 

Ostatní parametry: Výška 128-136 cm. Šířka 64 cm. Hloubka 63 cm. Výška sedu 54-62 cm. Max. nosnost 120 kg. Hmotnost 17,5 kg. Čalounění Síťovina Mesh. Područky Plast, měkčená pryž. Podnož Plast, kov. Kolečka Plast. Aretace 3 polohy. Rozměr balíku 72x32x63 cm. Barva Šedá