nabytektop24.cz

Olivově zelená plastová jídelní židle MENU CO

Nádherná olivově zelená jídelní židle MENU CO z plastu. Ideální volba pro moderní interiéry. Objednejte si ji hned!
EAN: 5709262066582
Olivově zelená plastová jídelní židle MENU CO
Do obchodu »
Značka: Menu
6 217

Jídelní židle CO prémiové kvality od značky MENU zaujme na první pohled svým minimalistickým vzhledem. Sedák a opěradlo z recyklovaného plastu (PPCO) v příjemném olivově zeleném odstínu vytváří společně s černě lakovanou ocelovou konstrukcí příjemný design. Použitý materiál je získáván od průmyslových výrobců v Evropě a je recyklován, což snižuje množství odpadu a produkce nových plastů, díky čemuž je židle šetrná k životnímu prostředí. Židle nabízí stohovatelnost až 10ti kusů, díky čemuž židle snadno uklidíte v případě nepotřeby. Židle se díky své odolnosti a záruce maximálního pohodlí skvěle hodí i do komerčních prostor jako jsou restaurace, hotely či jednací prostory. 

Tip k čištění: Otřete plast suchým hadříkem.K odstranění nečistot použijte hadřík namočený ve vlažné vodě. Pro odstranění odolných nečistot, použijte jemný prací prostředek. Nepoužívejte chemikálie čisticí prostředky nebo drsná abraziva, protože mohou poškrábat povrch.

Ostatní parametry: Výška 80 cm. Šířka 52 cm. Hloubka 50,5 cm. Nosnost 150 kg. Výška sedu 45 cm. Sedák Recyklovaný plast (PPCO). Opěradlo Recyklovaný plast (PPCO). Povrchová úprava Zelený lak. Podnož Černě lakovaná ocel. Stohovatelnost 10 ks. EN normy EN 1022:2005+16139:2013. Barva Zelená. Materiál Plast