nabytektop24.cz

Opálově bílá skleněná stojací lampa Halo Design Atom 155 cm

Opálově bílá skleněná stojací lampa Halo Design Atom 155 cm - dokonalý doplněk pro váš interiér. Objednejte si stojací lampu z naší kategorie stojacích lamp a získejte dokonalý designový prvek do vašeho domova.
EAN: 5705639738878
Opálově bílá skleněná stojací lampa Halo Design Atom 155 cm
Do obchodu »
Značka: Halo Design
11 110

Elegantní štíhlá stojací lampa Atom značky Halo Design na první pohled zaujme svým jedinečným designem. Opálově bílá skleněná stínidla jsou umístěna na kovových ramenech, která jsou pohyblivá. Díky nim lze lampu upravit přesně podle vašich představ a osvětlení tak získá na výjimečnosti a originalitě. Lampa Atom je k dispozici také v kouřově šedé a jantarově hnědé barvě. Skvěle vynikne v moderních interiérech komerčních i nekomerčních prostor.

Pozn.: Žárovky nejsou součástí balení. Interiérové fotografie jsou ilustrační, vyobrazená barva stínidel neodpovídá úvodní fotografii produktu. Barva stínidel je opálově bílá.

Ostatní parametry: Výška 155 cm. Průměr 37 cm. Průměr stínidla 12,5 cm. Světelný zdroj 6 x G9 max. 28 W. Hmotnost 3,46 kg. Délka napájecího kabelu 200 cm. Stupeň krytí IP20. Stínidlo Opálové sklo. Podstava Černě lakovaný kov. Barva Černá. Barva Bílá. Materiál Kov. Materiál Sklo