nabytektop24.cz

Opálově bílé skleněné závěsné světlo Halo Design Atom 45 cm

Opálově bílé skleněné závěsné světlo Halo Design Atom 45 cm je dokonalým doplňkem pro každý interiér. Tento kvalitní produkt z kategorie svítidel zaručuje dokonalé osvětlení a moderní design. Získejte si ho ještě dnes!
EAN: 5705639736546
Opálově bílé skleněné závěsné světlo Halo Design Atom 45 cm
Do obchodu »
Značka: Halo Design
5 555

Elegantní závěsné světlo Atom od značky Halo Design zaujme již na první pohled svým jedinečným designem. Opálově bílá skleněná stínidla jsou umístěna na kovových ramenech, která jsou pohyblivá a lze tak světlo upravit přesně podle vašich představ, díky čemuž získá osvětlení na výjimečnosti a originalitě. Lustr Atom je k dispozici v několika barevných variantách, díky čemuž se snadno přizpůsobí každému interiéru. Závěsné světlo Atom skvěle vynikne v moderních interiérech komerčních i nekomerčních prostor.

Pozn.: Žárovky nejsou součástí balení.

Ostatní parametry: Výška 17,5 cm. Průměr 45 cm. Průměr stínidla 10 cm. Světelný zdroj 6 x G9 max. 28 W. Hmotnost 1,05 kg. Délka napájecího kabelu 250 cm. Stupeň krytí IP20. Stínidlo Opálové sklo. Zavěšení Černě lakovaný kov. Barva Černá. Barva Bílá. Materiál Kov. Materiál Sklo