nabytektop24.cz

Oranžová bouclé rozkládací dvoumístná pohovka Softline Madison 209 cm

Oranžová bouclé rozkládací dvoumístná pohovka Softline Madison 209 cm - pohodlná a stylová volba pro váš obývací pokoj. Objednejte si ji nyní v našem e-shopu.
Oranžová bouclé rozkládací dvoumístná pohovka Softline Madison 209 cm
Do obchodu »
Značka: Softline
79 373

Dvoumístná pohovka Softline Madison zaujme již na první pohled svou robustností. Mohutné sedací polštáře ve strukturované látce jsou obklíčeny ze všech stran masivní černě lakovanou kovovou konstrukcí, díky čemuž získává na stabilitě a odolnosti. Područky a jejich jedinečné potažení látkou, je zároveň designovým prvkem, díky kterému se pohovka odlišuje od ostatních. Jako skrytý prvek v sobě ukrývá možnost pohovku rozložit a přeměnit jej tak snadno na lůžko pro hosty. Pohovka se díky odolnosti skvěle hodí nejen do komerčních prostor, ale také do domácího prostředí.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění či podnože, neváhejte nás kontaktovat.

Vzorník čalounění  – ISOLA 348, uvedená cena je za čalounění skupiny 3.

Ostatní parametry: Šířka 209 cm. Výška 65/75 cm. Hloubka 95 cm. Výška sedu 40 cm. Designér Müller & Wulff. Martindale 60.000. Čalounění Bouclé látka (42% PES, 27% Vlna, 26% PAC, 5% Bavlna). Typ látky Isola 348. Podnož Lakovaný kov. Rozměr lůžka 77×200 cm. Ocenění Vítěz Good Design Award 2018. Barva Oranžová. Materiál Látka