nabytektop24.cz

Ořechová vitrína Woodman Pimlico se zlatou podnoží 90 x 36 cm

Ořechová vitrína Woodman Pimlico s elegantní zlatou podnoží je ideálním doplňkem pro každý moderní interiér. S rozměry 90 x 36 cm nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše oblíbené kousky. Objednejte si ji ještě dnes a ozdobte svůj domov stylovým kouskem.
Ořechová vitrína Woodman Pimlico se zlatou podnoží 90 x 36 cm
Do obchodu »
Značka: Woodman
29 896

Tato elegantní vitrína Pilmico od značky Woodman bude velice stylovým doplňkem v moderních, ale i klasicky laděných interiérech. Korpus vitríny z dřevotřísky potažené dubovou dýhou v tmavě hnědé barvě je podepřen zlatou kovovou podnoží, to dodává vitríně na atraktivitě a luxusu. Zajímavý kontrast dodá celkovému vzhledu zadní deska v dekoru ořechové dýhy. Pevné police schované za prosklenými dveřmi s tlumenými panty nabízejí spoustu úložného prostoru a je pouze na vás jako ho využijete.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 148 cm. Šířka 90 cm. Hloubka 36 cm. Korpus Lakovaná Ořechová dýha. Dveře Tvrzené sklo. Záda Ořechová dřevotříska. Podnož Lakovaný kov. Barva Hnědá. Materiál Dýha. Rozpětí Do 100 cm. . .