nabytektop24.cz

Ořechový jídelní stůl Miotto Breneta 180 x 90 cm

Ořechový jídelní stůl Miotto Breneta 180 x 90 cm je ideální volbou pro ty, kteří hledají pohodlný a elegantní stůl pro svou jídelnu. Vynikající kvalita a moderní design zajišťují, že tento stůl se bude skvěle hodit do každého interiéru. Kategorie: jídelní stoly.
EAN: 880104101075
Ořechový jídelní stůl Miotto Breneta 180 x 90 cm
Do obchodu »
Značka: Miotto
68 369

Masivní jídelní stůl Miotto Breneta z ořechového dřeva se stane dominantním a hlavním designovým prvkem vaší jídelny. Svou příjemnou, přírodní barvou a kvalitním zpracováním bude v interiéru výrazným kusem, ke kterému lehce doladíte zbytek nábytku. Miotto Breneta bude stylovým doplňkem v moderních, ale i klasicky zařízených interiérech s přírodními prvky.

Tip: Na utírání prachu u dřevěného nábytku doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

 

Ostatní parametry: Šířka 180 cm. Hloubka 90 cm. Výška 77 cm. Hmotnost 52,5 kg. Deska Ořechové dřevo. Podnož Ořechové dřevo. Povrchová úprava Olejované dřevo. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. 3D modely Ano. Materiál podnože Dřevo. .