nabytektop24.cz

Ořechový jídelní stůl TEMAHOME Drift 180 x 91 cm

Ořechový jídelní stůl TEMAHOME Drift 180 x 91 cm je elegantní a moderní kus nábytku, který se skvěle hodí do každého interiéru. Vytvořte si s ním dokonalou atmosféru pro rodinné večeře nebo společenské akce.
EAN: 5603449614118
Ořechový jídelní stůl TEMAHOME Drift 180 x 91 cm
Do obchodu »
Značka: Temahome
16 931

Jídelní stůl Drift od značky TEMAHOME je perfektní kombinací funkčnosti a elegance pro vaše stolování s rodinou nebo přáteli. Originální pojetí designu kovové podnože dodává stolu lehkost a zároveň minimalistickou jednoduchost. Drift byl navržen designérkou Anou Ramos a je dostupný i v tmavší variantě z dubové dýhy. Tento jídelní stůl si své místo najde v moderních, rustikálních i industriálních jídelnách.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 75 cm. Šířka 180 cm. Hloubka 91 cm. Deska Dýha. Dekor Ořech. Podnož Lakovaný kov. Barva Přírodní. Materiál Dýha. . . . .