nabytektop24.cz

Ořechový jídelní stůl TEMAHOME Lago180 x 100 cm s mramorovým středem

Nádherný ořechový jídelní stůl TEMAHOME Lago s mramorovým středem je ideální volbou pro ty, kteří hledají stylový a praktický stůl pro svou jídelnu. S rozměry 180 x 100 cm poskytuje dostatek místa pro celou rodinu i hosty.
Ořechový jídelní stůl TEMAHOME Lago180 x 100 cm s mramorovým středem
Do obchodu »
Značka: Temahome
23 161

Jídelní stůl Lago od značky TEMAHOME vás zaujme díky svému zajímavému designu a stane se dominantou oblíbeného stolování s rodinou. Podnož je vyrobená z ořechové dýhy a šikmé uspořádání jednotlivých částí podnože působí zajímavým dojmem. Deska stolu je oválná a uprostřed stolu vede 25 cm široký, dekorativní pruh z černého mramoru. Stůl perfektně zapadne do moderních jídelen s přírodními prvky.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 75 cm. Šířka 180 cm. Hloubka 100 cm. Deska Dýha. Podnož Dýha. Uprostřed desky Černý mramor. Dekor Ořech. Barva Přírodní. Materiál Dýha. Materiál podnože Dřevo. . .