nabytektop24.cz

Ořechový konferenční stolek Woodman Pimlico se zlatou podnoží 100 x 44 cm

Ořechový konferenční stolek Woodman Pimlico s elegantní zlatou podnoží o rozměrech 100 x 44 cm. Ideální volba pro stylovou kancelář nebo obývací pokoj.
Ořechový konferenční stolek Woodman Pimlico se zlatou podnoží 100 x 44 cm
Do obchodu »
Značka: Woodman
10 803

Tento elegantní konferenční stolek Pilmico od značky Woodman dodá vašemu interiéru luxusní atmosféru. Korpus je vyrobený z dřevotřísky potažené dubovou dýhou v tmavě hnědé barvě a zajímavý kontrast doplňuje deska komody s ořechovým dekorem. Zlatá kovová podnož dodává stolku atraktivníluxusní vzhled. Pro vytvoření stylově jednotnéhopůsobivého celku doporučujeme kombinovat s dalším nábytkem z řady Pilmico.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 45 cm. Šířka 100 cm. Hloubka 44 cm. Korpus, dveře Lakovaná dubová dýha. Deska Lakovaná ořechová dýha. Podnož Zlatě lakovaný kov. Barva Hnědá. Materiál Dýha. Materiál podnože Kov. . . .