nabytektop24.cz

Ořechový pracovní stůl Woodman Pimlico se zlatou podnoží 130 x 62 cm

Ořechový pracovní stůl Woodman Pimlico s elegantním zlatým podnožím je ideální volbou pro moderní kanceláře. S rozměry 130 x 62 cm nabízí dostatek prostoru pro psaní, práci na počítači nebo kreativní projekty. Tento stylový psací stůl je skvělým doplňkem pro každého, kdo hledá kombinaci elegance a funkčnosti.
Ořechový pracovní stůl Woodman Pimlico se zlatou podnoží 130 x 62 cm
Do obchodu »
Značka: Woodman
31 180

Tento elegantní stůl Pilmico se zlatými detaily dodá vaší kanceláři luxusní atmosféru. Korpus stolu z dřevotřísky potažené dubovou dýhou v tmavě hnědé  barvě, je doplněn o zlatě lakovanou kovovou podnožStůl disponuje s úložným prostorem na kancelářské potřeby v podobě 4 zásuvek ve stejném dekoru, které se pohybují po kovových kolejnicích. Kombinace použitých materiálů a dekorů působí atraktivním dojmem. Pro vytvoření stylově jednotného a působivého celku doporučujeme kombinovat s dalším nábytkem z řady Pilmico.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 75 cm. Šířka 130 cm. Hloubka 62 cm. Korpus, zásuvky Lakovaná dubová dýha. Deska Lakovaná Ořechová dýha. Podnož, úchytky Zlatě lakovaný kov. Barva Hnědá. Materiál Dýha. Materiál podnože Kov. . . .