nabytektop24.cz

Ořechový TV stolek Woodman Pimlico se zlatou podnoží 150 x 44 cm

Ořechový TV stolek Woodman Pimlico s elegantní zlatou podnoží je ideální volbou pro moderní interiéry. S rozměry 150 x 44 cm poskytuje dostatek prostoru pro televizor a další zařízení. Objednejte si tento stylový kousek z kategorie TV stolky ještě dnes.
Ořechový TV stolek Woodman Pimlico se zlatou podnoží 150 x 44 cm
Do obchodu »
Značka: Woodman
21 713

Tento elegantní TV stolek Pilmico od značky Woodman se zlatými detaily dodá vašemu obývacímu pokoji luxusní atmosféruKorpus stolku z dřevotřísky potažené dubovou dýhou v tmavě hnědé  barvě, je doplněn o zlatě lakovanou kovovou podnož. TV stolek disponuje s úložným prostorem v podobě 3 zásuvek v dekoru ořechové dýhy, které se pohybují po kovových kolejnicíchKombinace použitých materiálů a dekorů působí zajímavýmatraktivním dojmem. Pro vytvoření stylově jednotného a působivého celku doporučujeme kombinovat s dalším nábytkem z řady Pilmico.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 40 cm. Šířka 150 cm. Hloubka 44 cm. Korpus Lakovaná ořechová dýha. Podnož Zlatě lakovaný kov. Barva Hnědá. Materiál Dýha. Materiál podnože Kov. Rozpětí Od 121 do 150 cm. . . .