nabytektop24.cz

Pedrali Dubová jídelní židle Young 420

Pedrali Dubová jídelní židle Young 420 je skvělou volbou pro moderní interiéry. Elegantní design a kvalitní materiály zaručují pohodlí při stolování. Objednejte si tuto židli ještě dnes a vyzkoušejte si ji na vlastní kůži.
Pedrali Dubová jídelní židle Young 420
Do obchodu »
Značka: Pedrali
9 655

Stylová jídelní židle Young 420 zaujme svým neotřelým designem. Minimalistický sedák z překližky a podnož z masivního dubového dřeva vytváří elegantní kombinaci, která rozzáří váš interiér. Díky ergonomickému tvaru bude sezení potěšením. Židle se hodí do skandinávsky a přírodně laděných interiérů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 82,5 cm. Hloubka 53 cm. Šířka 43 cm. Výška sedu 46 cm. Sedák a opěradlo Překližka s dub. dýhou. Podnož Dubové dřevo. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál Překližka. Područky Ne. Materiál podnože Dřevo. .