nabytektop24.cz

Petrolejově modrá sametová podnožka MICADONI AGATE se zlatou podnoží

Petrolejově modrá sametová podnožka MICADONI AGATE s zlatou podnoží je dokonalým doplňkem pro vaše obývací pokoje. Tento stylový taburet nejenže vynikne svým designem, ale také nabízí pohodlné sezení.
EAN: 5903614048909
Petrolejově modrá sametová podnožka MICADONI AGATE se zlatou podnoží
Do obchodu »
Značka: Micadoni
10 020

Podnožka MICADONI AGATE představuje ladné spojení klasické elegance a neotřelého designu. Vrchní část podnožky připomíná nadýchaný polštář a přímo vybízí k relaxaci. S AGATE si budete moci užívat své chvilky pro odpočinek naplno a s maximálním pohodlím. Podnožku můžete využít i jako další místo na sezení. Na komfortu přidává i na dotek velmi příjemné čalounění ze sametové látky v modrém odstínu. Zlatě lakovaná kovová podnož představuje zajímavý kontrast k čalounění podnožky. Díky svému nadčasovému stylu se AGATE skvěle hodí do klasických i moderních interiérů. Podnožku doporučujeme ladit s dalšími produkty z řady MICADONI AGATE.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Ostatní parametry: Výška 45 cm. Šířka 100 cm. Hloubka 80 cm. Výška podnože 20 cm. Martindale 100.000. Gramáž 200 g/m². Typ látky Riviera 87. Max. nosnost 150 kg. Čalounění Sametová látka. Podnož Lakovaný kov. Barva Modrá. Barva Zelená. Materiál Samet