nabytektop24.cz

Přírodní dřevěná vitrína Hübsch Neive 140 x 100 cm

Přidejte do svého interiéru přírodní kouzlo s dřevěnou vitrínou Hübsch Neive. Tento klenot v měřítku 140 x 100 cm se stane skvělým doplňkem každého domova a dokonale zvýrazní vaše oblíbené předměty.
EAN: 5712772106600
Přírodní dřevěná vitrína Hübsch Neive 140 x 100 cm
Do obchodu »
Značka: Hübsch
46 025

Vitrína Hübsch Neive zaujme jednoduchým designem a skvěle tak doplní vaši domácnost. Předností této vitríny je její dostatečně velký úložný prostor, který může sloužit i jako výstavní díky proskleným stranám. Design vitríny Hübsch Neive působí odlehčeně díky  kontrastu průhledných, skleněných dvířkám a bočním stranám a konstrukci v barvě dřeva, doplněné o tenkou podnož. Neive je krásná vitrína, která doladí zejména klasické interiéry, nebo interiéry s přírodními a dřevěnými prvky.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 140 cm. Šířka 100 cm. Hloubka 42 cm. Korpus MDF. Výplň dvěří Sklo. Boční stěny Sklo. Podnož Dubové dřevo. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. 3D modely Ano. Rozpětí Do 100 cm. .