nabytektop24.cz

Scandi Bílá nástěnná police Marika 56 cm

Scandi Bílá nástěnná police Marika 56 cm je ideální volbou pro ty, kteří hledají praktické a stylové řešení pro úložný prostor. Patří do kategorie regálů a poliček a díky svému skandinávskému designu se hodí do každého moderně zařízeného interiéru.
EAN: 5705994820003
Scandi Bílá nástěnná police Marika 56 cm
Do obchodu »
Značka: Scandi
1 778
Popis produktu

Korpus bílé nástěnné police je rozdělený do 6 jednotek čtvercového tvaru, do nichž můžete libovolně umístit tři zásuvky dle svého přání a momentální potřeby. Zásuvky jsou čtvercové boxy s vyfrézovanou úchytkou pro snadnou manipulaci. Nástěnná police Marika je představitelem nadčasového retro designu, která zapadne do každého interiéru. Korpus z lakované MDF v bílé barvě dodá Vašemu interiéru jemnost a nádech stylu retro. 

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Ostatní parametry: Šířka 58 cm. Výška 39 cm. Hloubka 18 cm. Hmotnost 9 kg. Max. nosnost 7 kg. Korpus Lakované MDF. Zásuvky Lakované MDF. Barva Bílá. Materiál MDF. Rozpětí Do 100 cm. . .