nabytektop24.cz

Scandi Bílo-černý skleněný konferenční stolek Venice II 80 cm

Konferenční stolek Venice II 80 cm je skvělou volbou pro moderní interiéry. Elegantní kombinace bílého a černého skla vytváří kontrastní design, který okouzlí každého návštěvníka. Tento stůl je ideální pro konferenční místnosti, ale také se skvěle hodí do obývacích pokojů a kanceláří.
EAN: 5705994984422
Scandi Bílo-černý skleněný konferenční stolek Venice II 80 cm
Do obchodu »
Značka: Scandi
6 119
Popis produktu

Designový konferenční stolek Denise se stane bezpochyby dominantním prvkem v obývacím pokoji. Bílý mramorový motiv působí luxusně a interiéru přidá na své exkluzivitě. S jednoduchou pohovkou vynikne jeho specifické pojetí a Vy se můžete chlubit jedinečným kusem nábytku. 

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

 

Ostatní parametry: Výška 45 cm. Výška podnože 44,4 cm. Průměr 80 cm. Síla desky 6 mm. Max. nosnost 25 kg. Deska Sklo. Dekor Mramorová folie. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Bílá. Materiál Sklo. Materiál podnože Kov. .