nabytektop24.cz

Scandi Bílý dřevěný pracovní stůl Pluto 110×50 cm

Nabízíme Scandi Bílý dřevěný pracovní stůl Pluto 110x50 cm ideální pro vaši pracovnu. Tento psací stůl se hodí do každého moderního interiéru a díky svým rozměrům poskytuje dostatek prostoru pro vaše pracovní potřeby. Objednejte si jej ještě dnes.
EAN: 5705994877519
Scandi Bílý dřevěný pracovní stůl Pluto 110x50 cm
Do obchodu »
Značka: Scandi
4 738
Popis produktu

Pracovní stůl Pluto je nábytkem s výraznými prvky retro stylu, avšak v kombinaci s praktickými moderními materiály. Stůl poskytuje praktický úložný prostor ve třech zásuvkách. Korpus pro tyto zásuvky včetně stolové desky je upraven melaminem. Melamin je velmi odolný moderní materiál, který nevyžaduje žádnou speciální údržbu.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

 

Ostatní parametry: Výška 77,1 cm. Šířka 110 cm. Hloubka 50 cm. Max. nosnost 100 kg. Deska Lakované MDF. Podnož Bíle lakovaný kov. Barva Bílá. Materiál MDF. Materiál podnože Kov. . . .