nabytektop24.cz

Scandi Bílý dubový botník Marika 133,5 x 47 cm

Scandi Bílý dubový botník Marika 133,5 x 47 cm je ideální volbou pro ty, kteří hledají stylový a praktický způsob, jak uspořádat svou obuv. Tento botník patří do kategorie botníků a díky svému modernímu designu a kvalitnímu zpracování se bude skvěle hodit do každého interiéru.
EAN: 5705994862263
Scandi Bílý dubový botník Marika 133
Do obchodu »
Značka: Scandi
5 590
Popis produktu

Botník z kolekce Marika je dalším představitelem retro nábytku. Elegantní kombinace bílé barvy a přírodního dřeva zaujme již na první pohled. Lakovaný korpus z MDF spočívá na nohách z masivního dubového dřeva. Řada retro designového nábytku Marika je ideálním řešením pro ty, kdo se chtějí obklopit kvalitním designovým nábytkem.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 133,5 cm. Šířka 47 cm. Hloubka 30 cm. Výška podnože 10 cm. Korpus Bíle lakované MDF. Podnož Masivní dubové dřevo. Barva Bílá. Materiál MDF. Rozpětí Do 100 cm. . . .