nabytektop24.cz

Scandi Bílý noční stolek Alison

Scandi Bílý noční stolek Alison je moderní a elegantní kousek nábytku, který se hodí do každého interiéru. Patří mezi noční stolky a nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše knihy, brýle a mobilní telefony.
EAN: 5705994697377
Scandi Bílý noční stolek Alison
Do obchodu »
Značka: Scandi
1 912
Popis produktu

Designový noční stolek Alison inspirovaný v minimalismu je charakteristický pro své barevné provedení v příjemné bílé barvě, které mu dodává jistou eleganci a notnou dávku oblíbenosti. Nabízí dostatek úložného prostoru pro časopisy a další drobnosti, stejně tak i praktickou zásuvku. Skvěle se hodí do všech interiérů ložnic a designového prostředí. 

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 22,5 cm. Šířka 35 cm. Hloubka 32 cm. Korpus Bíle lakované MDF. Max. nosnost zásuvky 10 kg. Hmotnost 6 kg. Max. nosnost 20 kg. Barva Bílá. Materiál MDF. Materiál podnože Dřevo. . .