nabytektop24.cz

Scandi Bílý pracovní stůl Calina 100 cm

Scandi Bílý pracovní stůl Calina 100 cm je ideálním řešením pro vaši pracovnu. Tento elegantní psací stůl nabízí dostatek prostoru pro vaše pracovní potřeby a jeho moderní design se skvěle hodí do každého interiéru. Objednejte si ho ještě dnes a užijte si produktivitu v pohodlí vašeho domova.
EAN: 5705994951578
Scandi Bílý pracovní stůl Calina 100 cm
Do obchodu »
Značka: Scandi
5 065

Bílý designový stůl Calina poskytuje praktický pracovní i úložný prostor. Nad stolovou deskou se nachází polička a pod ní praktická zásuvka, kterou oceníte především pro uložení Vašich nezbytností při práci. Stůl stojí na stabilní kovové podnoži, která je ošetřena černým lakem. 

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Ostatní parametry: Šířka 100 cm. Výška 88,8 cm. Hloubka 55 cm. Deska Bíle lakovaná MDF. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Bílá. Materiál MDF. Materiál podnože Kov. . . . .