nabytektop24.cz

Scandi Bílý regál Nadrin 130 x 63 cm

Scandi Bílý regál Nadrin 130 x 63 cm je praktickým a stylovým doplňkem pro každou moderní domácnost. Tento regál patří do kategorie regálů a poliček a nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše oblíbené knihy, dekorace a další předměty. Objednejte si ho ještě dnes a vyzkoušejte jeho všestrannost a kvalitu!
EAN: 5705994742282
Scandi Bílý regál Nadrin 130 x 63 cm
Do obchodu »
Značka: Scandi
2 502
Popis produktu

Moderní bílý regál Nadrin v bílém provedení prosvětlí interiér a dodá mu čistý, svěží styl. Regál se skládá ze 4 polic, které využijete na knihy či dekorace. Použít ho můžete i v kuchyni, kam rozhodně zapadne a pozvedne celý prostor. Vneste si do svého domova eleganci a půvab, jenž s sebou nese regál Nadrin. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

 

Ostatní parametry: Výška 130 cm. Šířka 63 cm. Hloubka 40 cm. Konstrukce Lakované MDF. Police Lakované MDF. Barva Bílá. Materiál MDF. Rozpětí Do 100 cm. . . . .