nabytektop24.cz

Scandi Bílý regál Nadrin 95 x 63 cm

Scandi Bílý regál Nadrin 95 x 63 cm je praktickým řešením pro úložný prostor v každém interiéru. Tento regál se hodí do kategorie regálů a poliček a nabízí dostatek prostoru pro uspořádání knih, dekorací a dalších předmětů.
EAN: 5705994861822
Scandi Bílý regál Nadrin 95 x 63 cm
Do obchodu »
Značka: Scandi
2 240

Moderní bílý regál Nadrin na první pohled zaujme jednoduchou elegancí, kterou nechá pohltit celé prostředí. Využijete ho v obývacím pokoji, kde nabídne své místo pro květiny či dekorace. Umístit ho ale lze do každé místnosti, kde oceníte velkou praktičnost tohoto produktu. Regál Nadrin se stane nepostradatelným společníkem Vaší domácnosti.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

 

Ostatní parametry: Výška 95 cm. Šířka 63 cm. Hloubka 40 cm. Police Bíle lakované MDF. Konstrukce Bíle lakované MDF. Barva Bílá. Materiál MDF. Rozpětí Do 100 cm. . . . .