nabytektop24.cz

Scandi Černá dřevěná nástěnná police X-Fast s černou konstrukcí

Scandi Černá dřevěná nástěnná police X-Fast s černou konstrukcí je ideální volbou pro minimalistický interiér. Tento regál nabízí dostatek prostoru pro uložení knih, dekorací či drobností. Vyrobena je z kvalitního dřeva a konstrukce je v černé barvě, což z ní dělá nejen funkční, ale i stylový doplněk do vašeho domova.
EAN: 5705994947984
Scandi Černá dřevěná nástěnná police X-Fast s černou konstrukcí
Do obchodu »
Značka: Scandi
1 223

Moderní nástěnná police X-Fast zaujme svým jednoduchým, čistým provedením. Zajímavým a specifickým prvkem jsou lakované černé kovové rámy, které mají skosené provedení. Dřevěné police z paulovnie lze využít na květiny, dekorace či jiné předměty. Jedinečný kus nábytku, který oživí každou stěnu.

Tip: Na utírání prachu u dřevěného nábytku doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 63 cm. Šířka 76 cm. Hloubka 25,5 cm. Police Dřevo paulovnie. Konstrukce Lakovaný kov. Barva Černá. Materiál Dřevo masiv. Rozpětí Do 100 cm. . . . .