nabytektop24.cz

Scandi Černá kovová vitrína Darila 185,6 x 77 cm

Bohatě prosvětlená černá kovová vitrína Darila s rozměry 185,6 x 77 cm je ideální volbou pro vystavení vašich nejkrásnějších dekorací a vitrínových klenotů. Objednejte si ji ještě dnes a přidejte do svého interiéru skandinávský šarm.
EAN: 5713941155030
Scandi Černá kovová vitrína Darila 185
Do obchodu »
Značka: Scandi
11 575

Moderní a zajímavá vitrína Darila vás zaujme hned na první pohled. Podnož i rám vitríny je vyrobený z černě lakovaného kovu, který ladí s policemi z melaminové desky. Dveře i stěny jsou prosklené, což dodává celé vitríně na atraktivitě. Díky minimalistickému stylu se hodí do moderních i klasických interiérů, nejvíce vynikne s tmavými doplňky.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Ostatní parametry: Šířka 77 cm. Výška 185,6 cm. Hloubka 35 cm. Konstrukce Černě lakovaný kov. Police Melamin. Výplň dvířek Sklo. Barva Černá. Materiál Kov. Rozpětí Do 100 cm. . . .